Adım Adım Ürün Videoları

Pasta Nasıl Yapılır?

Malzemelerle Profesyonel Pasta Yapımı

Adım Adım Ürün Videoları
Adım Adım Ürün Videoları

Duy Çeşitleri

İncele
Adım Adım Ürün Videoları

Palet Bıçağı Çeşitleri

İncele
Adım Adım Ürün Videoları
Adım Adım Ürün Videoları
Adım Adım Ürün Videoları

Silikomart Silikon Kek Kalıpları​

Adım Adım Ürün Videoları Sadece büyük pastane zincirleri ya da benzer sektörde hizmet veren kurumlara değildir. Aynı zamanda butik pastacılık yapan kurum ya da kişilere hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde, pastacılık sektöründeki tüm üretenler birbirinden değerli pastaları yapıyor ve müşterisinin beğenisine sunuyor. Beysa A.Ş olarak bizler de bu kazanç ve kazançların ortağı olduğumuz için oldukça mutluyuz. Beysa A.Ş , her türlü irili ufaklı üreticilerin yanında olmakla beraber, en büyük tedarikçisidir. İtalya’da üretilen endüstriyel mutfak malzemeleri büyük lojistik operasyonlarımız sonucunda depolarımızda konuşlandırılıyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmak üzere muntazam bir şekilde muhafaza ediliyor.

www.beysa.com

Adım Adım Ürün Videoları
Adım Adım Ürün Videoları

Silikomart Silikon Kek Kalıpları

Silikomart Silikon Kek Kalıpları,Silikomart Eclair, Silikomart Bubble,Silikomart Eye, Silikomart Air, Silikomar Esspogell Up Beysa Pastacılık Ekipmanları'nda!
İncele!

Adım Adım Ürün VideolarıBeysa A.Ş​

        Beysa Dış Tic. Paz. ve Otel Ekipmanları AŞ, 1997 yılında Beyaz Fırın AŞ sermayeli bir şirket olarak kuruldu. Şirketimiz uluslararası bir çok işletmenin çözüm ortağı oldu. Yerli ve yabancı bir çok kuruluş için de aynı hizmeti sürdürüyoruz. Amacımız; Müşterilerimiz ile omuz omuza çalışarak yenilikçi ve yaratıcı ekipmanlarla, pasta, çikolata, şekerlemede ve endüstriyel mutfak üretiminde çözümler geliştirmek, müşterilerimize sorunlarında yardımcı olmak ve yeni fikirlerine farklı bir açısı katmaktır.

Adım Adım Ürün Videoları

Duy 808

45,36
SKU: 12764
Duy 808 No :  #808 Ebat : Büyük Alt Çap. : 36mm Üst kısmın iç çapı. :  16mm Yükseklik :  50mm Malzeme : Paslanmaz çelik

Krema Torbası 6-55 Tms

409,50
SKU: 15643
Krema Torbası 6-55 Tms THERMOSTANDART

Matfer Tart Kalıbı Dalgalı 12’li

5.147,10
SKU: 20366
Teknik Bilgiler : 
Ürün Ölçüleri : Çap : 10 h 2 CM
Adım Adım Ürün Videoları

KitchenAid Classic Stand Mikser 4,3 Litre

32.468,33
SKU: 13257
KitchenAid Classic Stand Mikser KitchenAid Classic 5KSM45EWH 275 W Stand Mikser KitchenAid Tezgahüstü Mikser 4,3lt Sağlam, stabil ve dayanıklı, tamamen

Mayonez Tenceresi 26 Cm

1.071,00
SKU: 15593

Mayonez Tenceresi 26 Cm

Dizdar Mayonez Tenceresi, 24 cm

Mayonez tenceresi  , sadece adına bağlı bir ürün değildir. Mayonezin yapım aşamasında yumurtanın çok iyi bir şekilde karıştırılması gerektiğinden harcanan gücü azaltmak ve çalışma alanını arttırmak için yapılan derin kavisli yapısıyla kolay kullanım sağlamasından dolayı üretilen ürünün adı mayonez tenceresidir. Pastacılık için ise mayonez tencereleri , kremayı en güzel hali olan hacimli ve köpüklü hale getirmek için kullanılan ve normal bir kase ya da tencereye nazaran kolaylık ve zaman kazandırmasıyla işimize yarayacak bir ekipmandır. Çırpma tenceresi olarak da geçmesinin nedenleri tencerenin yapısı ve hacminden dolayı karıştırılması ya da çırpılması gereken karışımların normal tencerelere nazaran çok daha kolay ve hızlı karıştırılmasına olanak sunmasındandır. Mayonez tenceresi çeşitleri ve diğer tüm hazırlık ekipmanları için www.beysa.com! Mayonez tenceresi kremşanti , krema gibi ürünleri köpürtmede ve karıştırmada kullanılır. Pürüzsüz yüzeyi ve uzun derinliği ile birlikte yapılan işlemlerde el kolaylığı sağlar ve karışımın dökülmesini engeller. * 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. *Pasta, Kek, Kurabiye vb. Yapımında Yardımcı ekipmandır. *Dayanıklı uzun yıllar muhafaza edilebilir, Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun.
Videoyu oynat
Adım Adım Ürün Videoları