54 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Duy

Pastacılık sanatında en önemli araçlardan biri olan duylar, tariflerin en ince ayrıntısına kadar detaylandırmanızı sağlar. Duy kategorimizde, zengin ürün yelpazesi ile kullanıcılarımıza çeşitli duy çeşitleri sunmaktayız. Büyük boy duydan krema duyuna, pasta duy ucundan pasta malzemeleri duyuna kadar geniş bir yelpaze sunan duy setimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahiptir. Tüm bu ürünler, üst düzey kalite standartlarımızla uyumludur ve pastalarınızın estetik görünümünü artırma amacı taşır.

Boyut Boyut Pasta Duy Seti Çeşitleri

Krema torbası duy çeşitlerimizle detaylara önem veren profesyonel pasta ustalarının ve evde pastacılığa gönül vermiş kişilerin ihtiyacına yönelik ürünler sunuyoruz. Farklı duy modelleri, pasta ve keklerinize özgün bir dokunuş katmak için gereklidir. Duy takımı kategorimiz, tüm pastacılık gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Her bir pasta duy seti, kalite ve çeşitlilikle pastacılık deneyiminizi zenginleştirir.

Bütçe Dostu Duy Fiyatları

Duy fiyatları; malzeme kalitesi, ürün boyutu, marka gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hem kaliteyi hem de uygun fiyatları bir arada Beysa'da bulabilirsiniz.