Gösterilen sonuç sayısı: 35

Çırpıcı Çeşitleri ve Fiyatları

Pastacılık sektörü hazırlık ekipmanlarından bir diğeri daha sizlerle.

Krema ve diğer tüm karışımlarınızı köpürtme ve karıştırmada görevli çırpıcı çırpma telleri www.beysa.com da sizlerle

Çırpma Teli

Çırpma teli mutfakların vazgeçilmez ürünlerindendir. İster kafe, pastane, restoran gibi profosyonel mutfaklarda ister evde en sık kullanılan mutfak malzemeleri arasındadır. Pek çok tarifte olmazsa olmaz ürünlerden olan çırpma telleri karıştırma esnasında her maddenin eşit dağılmasında rol oynar.

Birbirinden Güzel Çırpma Teli Çeşitleri

Çırpma teli modelleri renk, üretilen malzeme ve boyut farklılıkları dolayısıyla çok çeşitlidir. Ayrıca çırpma ucunun şekline göre farklı kullanım olanakları sunan silikon çırpma tellerinin pek çok türü bulunur. Yumurta, kahve, mayonez, krema, kek, tatlılar, meyveli ve ballı sütler ve daha pek çok akışkan ürünün homojenize hale gelmesine ve pürüzsüz bir kıvam almasına yardımcı olur. Paslanmaz çelik veya metal gibi maddelerden üretebilen çırpıcı teller temizlik ve kullanım konusunda büyük kolaylık sağlar. Ayrıca çok çeşitli uzun ve kısa sap uzunluklarıyla derin tencerelerde veya dar ağızlı kaplarda kullanım olanağı sağlar.

Çırpma Teli Fiyatları

Çırpma Teli fiyatları üretici markaya, kullanılan malzeme kalitesine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Bütçenize uygun ürünleri geniş ürün yelpazesine sahip kategorimizden inceleyerek ihtiyacınıza yönelik ürünleri Beysa güvencesiyle satın alabilirsiniz.