Firmamız

Firmamız

Pasta ve çikolata ekipmanları konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz 25 yıldır özellikle yüksek kaliteli ekipman, gıda hammaddesi ve gıda makineleri ithal ederek iç pazarda önemli bir konum elde etti.

Elde edilen birikim ile pastacılık ve çikolata alanında ihtiyaç olan ürünlerin yerli üretimi için de yatırım yapıyoruz. Tüm tecrübemizi, müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunma amacına hizmet etmek için kullanıyor ve online satış sistemi ile Türkiye’nin her bölgesinden müşterileri ile iletişim kurmayı ve ihtiyaçlarını en kısa sürede temin etmeyi amaçlıyoruz.

25 YIL

Beysa Dış Tic. Paz. ve Otel Ekipmanları AŞ, 1997 yılında Beyaz Fırın AŞ sermayeli bir şirket olarak kuruldu.

Pastacılık ekipmanları ithalatı ile başladığı iş hayatına, bugün oteller, pastaneler, restoranlar, cateringler, kamu işletmeleri, endüstriyel üretim tesisleri ve marketlere profesyonel ekipmanlar sunarak devam ediyor.

Kurulduğundan bu yana, dünyada önde gelen ve çoğu Avrupa menşeli üretici firmaların temsilciliği ve distribütörlüğünü yürüten firmamız imalat donanımları, pastane ve servis ekipmanları sektöründe proje, satış, montaj, bakım ve satış sonrası servis departmanı ve tecrübeli kadrosu ile dünyadaki en son teknolojiyi sizlere sunuyor.

Şirketimiz uluslararası bir çok işletmenin çözüm ortağı oldu.

Yerli ve yabancı bir çok kuruluş için de aynı hizmeti sürdürüyoruz.

Amacımız; Müşterilerimiz ile omuz omuza çalışarak yenilikçi ve yaratıcı ekipmanlarla, pasta, çikolata, şekerlemede ve endüstriyel mutfak üretiminde çözümler geliştirmek, müşterilerimize sorunlarında yardımcı olmak ve yeni fikirlerine farklı bir açısı katmaktır.

Bu anlayış çerçevesinde şirketimiz bir çok yeniliklerle, sektördeki öncü ve lider konumunu her geçen gün daha da pekiştiriyor…

Beysa ‘da sevgililer günü ‘ne özel Love Pasta Kalıpları, Rose pasta kalıpları, Pasta Süsleme malzemelerinde yüzlerce üründe İndirim! 

Sevgililer günü pastacılık malzemeleri, Pasta Süsleme Malzmeleri, Çikolata Bukle Makinesi , Kitchenaid Mikser , Sevgililer günü pata kalıpları ,  Kalp silikon Kalıplar, Sevgililer Günü Çikolata Kalıpları , Silikomart , Pavoni , Demarle , Martellato , Matfer gibi dünyaca ünlü markalar Beysa ‘da!

Firmamız
E-Katalog

Tüm Ürünlerimizi Yakından İnceleyin!

Sizin için hazırlamış olduğumuz kataloğumuzu indirmek için tıklayın.

Alışveriş sepeti
Giriş yap

Henüz hesap yok mu?

Home
Benim hesabım

BİLGİLENDİRME

Bayram Dolayısıyla 14.06.2024-23.06.2024 Tarihleri arasında Verilen Siparişlerin Kargolamaları 24.06.2024 Tarihinden İtibaren Yapılacaktır. Anlayışınız İçin Teşekkür Eder Kurban Bayramınızı Sağlık Ve Huzurla Geçirmenizi Temenni ederiz.