Gösterilen sonuç sayısı: 8

Pizza Küreği

Çeşitli materyallerden üretilen pizza kürekleri, fırında pişirme deneyimi için idealdir. Pizza küreği metal malzemeye sahip alternatiflerimiz, uzun ömürlü kullanım ve sıcaklık dayanıklılığı konusunda bir adım öne çıkar. Eğer daha hafif ve estetik bir alternatif arıyorsanız, alüminyum pizza küreği seçeneklerimiz tam size göre. Alüminyumun hafifliği ve ısıl iletkenliği, pizzanızı fırından kolaylıkla almanıza yardımcı olur.

Taş ve Elektrikli Fırınlar İçin Fırın Kürekleri

Farklı fırın tiplerine uygun fırın küreği seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Taş fırınınızda lahmacun, pide yapıyorsanız size uygun taş fırın kürek modelleri bulunmaktadır. Ahşap pizza küreği çeşitleri ile doğal bir malzeme olan ahşap, pizzanızın tabanını çizmez ve lezzetini korur. Delikli kürekler ile daha rahat kavrayabilirsiniz. Alüminyum ve çelik fırın kürekleri ile her çeşit malzemede kürek bulabilirsiniz. Lahmacun küreği ve Ekmek küreği gibi isimlerle de kullanılan bu ürünler fırında pişen her türlü gıdaların vazgeçilmezidir. Ekmek küreği, fırıncılara yönelik olarak tasarlanmış olup, ekmeklerinizi hassas bir şekilde fırına yerleştirmenize ve çıkartmanıza yardımcı olur. Bu kürekler, sadece bir ekmek küreği olarak değil, aynı zamanda bir fırıncı küreği olarak da kullanılmaktadır.

Pizza Küreği Fiyatları

Pizza küreği fiyatları üretim materyaline, boyutuna ve dayanıklılığına göre değişmektedir. Kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza yönelik fırın küreğini satın alabilirsiniz.