Gösterilen sonuç sayısı: 12

Merdane & Oklava

Merdaneler hamur formundaki gıdaları açmak, inceltmek için kullanılan rulo şeklindeki mutfak gereçleridir. Klasik tariflerinizi şekillendirmek için geleneksel bir merdane arıyorsanız veya hamurunuza özel dokunuşlar katmak için desenli merdane ile tanışmak istersiniz. Desenli merdaneler, özellikle çocuklar için eğlenceli ve yaratıcı hamur işleri hazırlarken işinize yarayacaktır.

Hamurlarınız için Merdane Çeşitleri

Plastik merdane hafifliğiyle, silikon merdane esnek yapısıyla, ahşap merdane ise geleneksel dokusuyla dikkat çekiyor. Rulolu döner merdane ise, özellikle büyük hamur işlerinde pratiklik arayanlar için ideal. Bu sayede fazla ürün pişirirken daha az yorulursunuz ve hızlı ilerleyebilirsiniz. İster küçük merdane ister büyük merdane olsun, ihtiyacınıza uygun boyutlarda birçok seçenek bulunuyor. Tarifleriniz için ahşap oklavadan, daha modern tariflere alüminyum oklava, metal oklava veya demir oklava seçeneklerimizle tanışabilirsiniz. Özellikle ince açma işleriniz için ince oklava ve özel tatlılar için baklava oklavası seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Oklava Fiyatları

Oklava fiyatları üretim malzemesine, boyutuna ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde yer alan merdane çeşitleri ve oklava modelleri, hem profesyonel pastacılıkda hem de evde hamur işi yapmayı sevenlerin ihtiyaçlarına hitap ediyor. En önemlisi, kalite ve çeşitliliği bir arada sunan merdane fiyatları ile bütçenize uygun seçenekleri bulabilir, Beysa güvencesiyle satın alabilirsiniz.