85 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Pasta Çemberleri

Pasta çember her pastacının vazgeçilmez yardımcısıdır. Sunduğumuz pasta çemberi çeşitleri, her ihtiyaca yönelik özenle seçilmiş modellerden oluşmaktadır. Farklı ölçü ve tasarımlarda sunulan pasta çemberi modelleri ile hayalinizdeki pastayı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Farklı Boyut ve Şekillerde Pasta Çemberi

Ayarlanabilir pasta çember sayesinde istediğiniz boyutta ve şekilde pastalar hazırlamanız artık çok daha kolay. Standardın dışında farklı ve özel tasarımlar arayanlar için butik pasta çemberi koleksiyonumuzu mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Dikdörtgen ya da kare şeklinde pastalar hazırlamak isteyenler için kare pasta çemberi ideal bir seçenek olacaktır. Farklı boyutlarda pasta yapmak için ihtiyacınız olan ölçülerde; 30,24,20 cm pasta çemberi ya da daha küçük boyutları tercih edenler için 15,10,8 cm pasta çemberi gibi çeşitli pasta çemberi ölçüleri sitemizde sizleri bekliyor. Klasik pastaların vazgeçilmezi olan yuvarlak pasta çemberi modellerimiz, dayanıklılığı ve estetik tasarımıyla öne çıkıyor. Ayrıca, uzun ömürlü ve paslanmaz çelik pasta çemberi ile yıllarca kullanım sağlayabilirsiniz.

Pasta Çemberi Fiyatları

Pasta çemberi fiyatları üretim malzemesi, boyut ve şekile göre değişiklik göstermektedir. Pasta çemberi çeşitleri arasında her zevke ve ihtiyaca hitap eden modeller bulunmaktadır. Hem profesyonel pastacıların hem de evde pasta yapmayı sevenlerin beğenisine sunulan bu ürünler, pastalarınızın mükemmeliyetini garantiliyor. Siz de pasta çemberi satın alırken bu çeşitliliği ve kaliteyi inceleyebilir, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.